top of page

Partnering Businesses

Public·15 friends

90 Dnova Rozlisovacia Dieta Dalsich 90 Dni (sk) Pdf ##BEST##


Tato 4 dnova dieta trva 90 dni.Moze sa schudnut od 18-25 kg ,urobi sa kompletne latkova vymena a kila nepojdu spät. Kto si len chce upravit svoju vahu 3-5 kil,kludne moze skoncit skor ,alebo ju nemusi az tak striktne dodrzat.V kazdom pripade treba dodrzat nasledovnost dni.Dieta sa zacina bielkovinovym dnom ,pokracuje zeleninovym,cez sacharidovy az k ovocnemu. Potom znova zaciname bielkovinovym dnom.Pocas celej diety, treba raz do mesiaca drzat pitny den a to za ovocnym dnom a potom zaciname znova 1. dnom.Kavu a caj bez cukru si mozete dat bez obmedzenia.JA SOM TUTO DIETU DRZALA BEZ KNIHY, ALE DODRZIAVALA SOM ROZPIS, KTORY JE NIZSIE ZVEREJNENY. SCHUDLA SOM 10KG, PRITOM SOM DIETU DRZALA STRIKTNE CCA 1,5 MESIACA A POTOM SOM TO TROSKU FLAKALA, ALE TO LEN PRETO, ZE UZ SOM MALA DOSIAHNUTU VAHU, KTORU SOM SI STANOVILA, ALE NAPRIEK TOMU SOM CHCELA DOKONCIT 90 DNI. Z TOHO CELKOVY UBYTOK 10KG. ODPORUCAM SA NEVAZIT KAZDY DEN, ALE STACI 2X ZA MESIAC. (NAPR. K 15-TEMU A K 30-TEMU). aK MA NIEKTO KONKRETNE N MNA OTAZKY, NAPISTE MI ODKAZ....




90 dnova rozlisovacia dieta dalsich 90 dni (sk) pdf



Ahojte, tak pridam aj ja svoje postrehy. Nikdy som ziadnu dietu nedrzala ale ked sa moja vaha vysplahala v priebehu roka zo 64kg na 76kg, to bol vrchol. Najhorsie bolo ked som si isla obliect rajtky a po zapnuti zipsu, mi zips praskol, vtedy som si povedala dost a rozhodla som sa nieco podniknut. Hoci mam dost pohybu, denne jazdim na koni a chodim na dlhe vyhcadzky so psami, napriek sedavemu zamestnaniu a dzobkaniu drobnosti za pc, som sa takto vyzrala a hlavne som zacala pocitovat znizenie kondicie.. Ked sa pre nieco rozhodnem, tak vydrzim. Takze som zacala 23.2. s vahou 76kg a dnes mam o 3 kg menej. Citim to na obleceni, ktore mi je o nieco volnejsie a vysledok vnima aj moje okolie, nakazila som aj svoju kolegynu a svoje 3 kamaratky. Vsetky mame spolocny den, tak si vzdy napiseme co ktora bude jest a podporujeme sa vzajomnymi ubytkami. Mozem vam povedat, ze hoci som nikdy ziadny dietu nedrzala, tato 90-dnova mi ani nepride ako dieta, ide len o zvyk - kombinaciu dni a jedal. Tato dieta ma naucila viac jest ovocie, zeleninu, strukoviny a hlavne menej solit a viac pouzivat bylinky. Vtedy clovek zisti ze jedlo moze chutit aj inak. Hlavne dnes mam vitaminovy den a vtedy som nutena jest vela ovocia, tak si zvyknem urobit ovocny salat - aky by som si hadam nikdy ani nerobila, nakolko som masovo zemiakovy typ. Ale mozem to kazdej odporucit, je to skvele. Budem drzat palce kazdej ktora sa pre tuto dietu rozhodne a aj tej ktora uspesne prekonava samu seba a vidi vysledky.Lubinka, mozem sama za seba napisat, ze ja dodrzujem 2 ks ovocia a 2l tekutiny do 12h - vtedy nie som vobec hladna a obed dam az naozaj po 12.00h. Kym som nezacala s touto dietou, nikdy som bez vydatnych ranajok nesla z domu, ale teraz som si zvykla a nie je to ziadny problem. Tiez je fajn, ze clovek je nuteny vela pit, co len pomaha oblickam a celemu telu sa zavodnit. Drzim palce.:-)


Ahoj papradina,napísala som Ti adresu ,kde si vieš pozrieť recepty na každý den.Je to vlastne prekopírovaná kniha ,ktorú mám aj ja.Vieš si z nich vybrať dáke recepty na 90dnovú dietu.Držím palce. -dnova-dieta.zip(blush)


About

Support Local and Friendly Businesses Recommended by Montana...
bottom of page